top of page

Mazowieckie warsztaty GOZ - gospodarka o obiegu zamkniętym w praktyce

Z przyjemnością zapraszamy na warsztaty poświęcone gospodarce o obiegu zamkniętym z zakresu transformacji modelu biznesowego w kierunku prośrodowiskowym.


Celem warsztatu jest wsparcie kompetencyjne przedsiębiorstw zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu gospodarki cyrkularnej oraz nawiązanie partnerstw biznesowych, które ułatwią wdrażanie tego typu rozwiązań.


Termin: 27 listopada 2023 r., godz.: 10-00 – 15-00.

Miejsce: Placówka kulturalna „Resursa” przy ul. 1 Maja 45 w Żyrardowie

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Warsztaty prowadzone będą przez trenerów Instytutu Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju – INNOWO, we współorganizacji z Kancelarią Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.


Spotkania mają przybliżyć aktualne rozwiązania w zakresie regulacji i możliwości działań biznesowych w tym wymiarze. Każdy uczestnik warsztatów pozna unikatowe narzędzia dla biznesu wspierające transformację w kierunku GOZ. Będzie to również okazja do nawiązania jeszcze lepszych kontaktów na poziomie lokalnym, aby skutecznie rozwijać współpracę między przedsiębiorstwami oraz wymieniać się doświadczeniami z partnerami biznesowymi, w tym w kontekście międzynarodowym, w ramach Polish Circular Hotspot.
Comments


bottom of page