top of page

Thu, 06 Jun

|

Warszawa

IX Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej

Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej to doroczna konferencja, podczas której poruszane są istotne tematy z punktu widzenia poprawy funkcjonowania systemu, jak i zwiększenia skuteczności leczenia poprzez innowacyjne terapie personalizowane.

IX Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej
IX Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej

Time & Location

06 Jun 2024, 09:00 – 15:00

Warszawa, Kawalerii 12, 00-468 Warszawa, Polska

About the event

IX Forum Polskiej Koalicji Medycyny Personalizowanej

IX Forum PKMP odbędzie się już 6 czerwca 2024 roku, tematem wiodącym będzie pytanie Wyzwania systemowe diagnostyki molekularnie?”. W tym roku planujemy skupić się na zmianach systemowych na rzecz poprawy jakości i efektywności diagnostyki molekularnej. Poruszane będą m.in. takie tematy jak: jakość i dostępność diagnostyki, modele opieki koordynowanej a optymalizacja procesu interwencji medycznej, czy optymalizacja diagnostyki molekularnej i patomorfologicznej w chorobach rzadkich.

Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej to doroczna konferencja, podczas której poruszane są istotne tematy z punktu widzenia poprawy funkcjonowania systemu, jak i zwiększenia skuteczności leczenia poprzez innowacyjne terapie personalizowane. To spotkanie czołowych europejskich i polskich ekspertów działających w obszarach klinicznych, systemowych, technologii lekowych oraz nielekowych.

Share this event

bottom of page