top of page
1.png

"OTWÓRZ SWÓJ BIZNES NA KORZYŚCI OBIEGU ZAMKNIĘTEGO"
Warsztaty dla przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO

serdecznie zapraszają na warsztaty wszystkich przedstawicieli firm zainteresowanych wdrożeniem do przedsiębiorstwa rozwiązań cyrkularnych skierowanych na rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ).

REKRUTACJA

Daty i miejsca warsztatów:

19/09/2023 – Warszawa

(sektor budowlany, energetyczny, chemiczny)

ZAPISUJĘ SIĘ

26/09/2023 – Lublin

ZAPISUJĘ SIĘ

10/10/2023 – Olsztyn

ZAPISUJĘ SIĘ

17/10/2023 – Rzeszów

ZAPISUJĘ SIĘ

24/10/2023 – Warszawa

(sektor biogospodarki, tekstyliów, wyposażenia wnętrz)

ZAPISUJĘ SIĘ

Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  INNOWO Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju w związku z organizacją wydarzenia pod nazwą "Connect&ScaleUp".

OPIS SZKOLENIA

Jak stworzyć efektywny biznes na miarę czasów i zbudować konkurencyjną przewagę? Za pomocą jakich modeli oraz narzędzi reagować na rosnące zapotrzebowania środowiskowe? Strategia gospodarki obiegu zamkniętego to doskonała odpowiedź na ekonomiczne oczekiwania i potrzeby przedsiębiorców, dalekosiężne plany biznesowe, rozwój oraz wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa, a także kondycję naszej planety.

W ramach projektu Connect & ScaleUp Circular, wspierającego budowę rynku innowacyjnego, przygotowaliśmy interaktywne warsztaty, podczas których na rzeczywistych studiach przypadków (tzw. CASE STUDY) przenalizowane zostaną możliwości, bariery i szanse transformacji cyrkularnej przedsiębiorstw.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

  • warsztaty stanowią idealną okazję do nawiązania kontaktów biznesowych i zainicjowania długotrwałej współpracy między przedsiębiorstwami na poziomie lokalnym, krajowym a także międzynarodowym w ramach Polish Circular Hotpost i European Circular Economy Stakeholder Platform,

  • uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług w formie wystawienniczej podczas Mazovian Circular Congress 2023 w ramach Circular Week 2023 – flagowego wydarzenia INNOWO promującego koncepcje cyrkularne w Polsce i Europie.

PLAN WARSZTATÓW

Łączny czas trwania warsztatów: ok. 6h

Harmonogram spotkań:

1. Część wykładowa

Czas trwania: 30 min

Eksperci praktycy przedstawią zasady GOZ i wyjaśnią, dlaczego transformacja modelu biznesowego w kierunku cyrkularnym to konieczność. 


Uczestnicy dowiedzą się również: 
•    jakie są korzyści wynikające z przekształcenia w kierunku modelu cyrkularnego; 
•    poznają bodźce do wprowadzania zmian;
•    otrzymają unikatowe narzędzia biznesowe wspierające transformację w kierunku GOZ (m.in. modele, wspólne łańcuchy wartości czy możliwości zamykania obiegu).

2. Część warsztatowa

Czas trwania: ok. 4h

Temat tej części szkolenia to transformacja przedsiębiorstwa w stronę GOZ. Po krótkim wstępie i omówieniu zadań warsztatowych, uczestnicy przydzieleni zostaną do odpowiednich grup.

 

Podczas warsztatów uczestnicy wraz z ekspertem praktykiem pracować będą m.in. nad:

  • interpretacją przykładowego przedsiębiorstwa (CASE STUDY);

  • modyfikacją łańcucha wartości;

  • planem transformacji przedsiębiorstwa w kierunku GOZ;

 

Możliwość zaproponowania rzeczywistego/ teoretycznego problemu biznesowego przedsiębiorstwa, do rozpatrzenia na warsztatach.

3. Część networkingowa

Czas trwania: ok. 45 min 

To czas na kontynuowanie inspirujących rozmów i dyskusji, dzielenie się doświadczeniami oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych, sprzyjających transformacji cyrkularnej przedsiębiorstw.

REJESTRACJA:

19/09/2023 – Warszawa

(sektor budowlany, energetyczny, chemiczny)

26/09/2023 – Lublin

10/10/2023 – Olsztyn

17/10/2023 – Rzeszów

24/10/2023 – Warszawa

(sektor biogospodarki, tekstyliów, wyposażenia wnętrz)

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

bottom of page