top of page

INNOWO patronem medialnym 7. Kongresu Biometanu

UE chce produkować 35 mld m3 biometanu do 2030 r. Instalacji w Europie i na świecie regularnie przybywa. Choć Polska wciąż czeka na swój pierwszy metr sześcienny, to w ostatnim czasie biometan także w kraju stał się gorącym tematem.

 

Biometan to uniwersalny nośnik energii wykorzystywany na świecie w wielu branżach – w transporcie, przemyśle, ogrzewnictwie i energetyce. Aby zrealizować unijny cel 35 mld m3, sektor biometanu musi rozwijać się dynamicznie i utrzymać duży wzrost produkcji. O perspektywach rynku w Europie, a także o roli Polski w osiągnięciu założeń UE, systemach wsparcia i sposobach na niwelowanie barier hamujących rozwój sektora biometanu będą rozmawiać eksperci podczas 7. Kongresu Biometanu. 


Kongres Biometanu

Kongres Biometanu to obowiązkowy punkt na mapie wydarzeń branżowych. Konferencja co roku bije kolejne rekordy frekwencyjne i wciąż zyskuje na znaczeniu w zarówno w Polsce, jak i w Europie. Poprzednia edycja zgromadziła 400 uczestników i uczestniczek.

W tym roku wydawca Magazynu Biomasa zaprasza przedstawicieli sektorów biogazu i biometanu do Poznania. Kongres Biometanu odbędzie się 21-22 maja 2024 w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Uczestnicy 7. Kongresu Biometanu będą przyglądać się sektorowi biometanowemu, rozmawiać o przyszłości sektora, szansach i barierach, spróbują odpowiedzieć na pytanie czy czeka nas przełom.


Kto weźmie udział?

  • Kadra zarządzająca branży biogazowej z Polski i Europy

  • Przedstawiciele kluczowych dla rozwoju branży sektorów, w tym energetyki, transportu, agrobiznesu, finansów i użytkowników końcowych

  • Środowisko akademickie

  • Dostawcy innowacyjnych technologii i rozwiązań dla branży

  • Przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej

  • Stowarzyszenia branżowe i ograniczajcie NGO


Strefa Expo na 7. Kongresie Biometanu

Kongres Biometanu łączy w sobie formułę Conference&Expo, dzięki czemu w rozbudowanej Strefie Expo – wydzielonej przestrzeni przeznaczonej na stoiska wystawców – przedstawiciele wiodących firm sektora biometanu zaprezentują swoją ofertę.


Chcesz dołączyć do Strefy Expo? 

Comments


bottom of page