top of page

Konferencja "Kobiety w AGRO-TECHU"

24 stycznia 2023 roku w Ambasadzie Brytyjskiej odbyła się współorganizowana przez Intytut Innowo konferencja poświęcona roli kobiet w sektorze rolnym.


Na konferencji poznaliśmy prekursorskie perspektywy dotyczące rolnictwa, wysłuchując ekspertyz na temat innowacji i rozwoju, roli kobiet, czy nowych technologii.


Wśród gości i prelegentów znalazły się przedstawicielki instytucji publicznych, sektora nauki, organizacji pozarządowych i biznesowych. Spotkanie otworzyły ambasador Wielkiej Brytanii Anna Clunes i ambasador Niderlandów Daphne Bergsma. Następnie wysłuchaliśmy wystąpień między innymi: prezeski Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Haliny Szymańskiej, , Anny Gembickiej - sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Joanny Gierulskiej - zastępczyni prezesa ARiMR oraz wielu innych ekspertek reprezentujących ośrodki akademickie i organizacje pozarządowe.

Dziękujemy Ambasadzie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Warszawie za zaproszenie do partnerstwa nad wydarzeniem i współorganizacji panelu na temat zrównoważonego rolnictwa.Comments


bottom of page