top of page

Oncoroundtable podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu odbył się kolejny z cyklu oncoroundtable, tym razem poświęcony diagnostyce i leczeniu raka trzustki i wątroby.


Eksperci dyskutowali nad problemami, z którymi mierzą się pacjenci z tymi chorobami, ale przede wszystkim nad możliwościami implementacji innowacyjnych rozwiązań farmakologicznych, technologicznych i systemowych w diagnostyce i terapii nowotworów trzustki i wątroby.


W dyskusji głos zabrali Iga Rawicka z Fundacja EuropaColon Polska, Konsultant Krajowy ds. gastroentrologii prof. dr hab. n. med. Jarosław Reguła, dr n.med. Aleksandra Sztuder, dr n. med. Maciej Bogusiak z DCO, dr hab. n. med. Beata Jagielska z Polskiej Koalicji Medycny Personalizowanej, dr hab. n. med. Adam Maciejczyk z Dolnośląskiego Centrum Onkologii oraz Michał Grzybowski z firmy Philips . Dyskusje moderowała Redaktor Agnieszka Katrynicz z ISBzdrowie


Cała dyskusję można obejrzeć pod poniższym linkiem: https://lnkd.in/d_4PxgQm


Wydarzenie zostało zorganizowane przez Polską Koalicję Medycyny Personalizowanej, Instytut INNOWO, Dolnośląskie Centrum Onkologii, Europa Colon Polska i firmę Philips.
Comments


bottom of page