top of page

V Kongres Ekonomia dla Zdrowia

Już za kilka dni odbędzie się piąta edycja ogólnopolskiej konferencji "Ekonomia dla Zdrowia" poświęconej możliwościom poprawy funkcjonowania systemu ochrony zdrowia, różnym modelom finansowania oraz ocenie skutków ekonomicznych wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii.

Kongres jest organizowany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju Innowo.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa zarówno stacjonarnie w pięknych wnętrzach historycznej Biblioteki SGH oraz wirtualnie poprzez platformę Hopin.Termin: 6 grudnia 2022 |

Miejsce: Czytelnia Główna Biblioteki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

(ul. Rakowiecka 22 B, budynek B)

Formuła hybrydowa: transmisja online


Program:

V Kongres Ekonomia dla Zdrowia_Program
.pdf
Pobierz PDF • 347KB

Wydarzenie skupia czołowych ekspertów z dziedziny ekonomii, zarządzania, finansów, prawa oraz medycyny i nauk o zdrowiu, którzy mają szansę na wymianę opinii i poglądów w kwestiach dotyczących systemów ochrony zdrowia w Polsce i na świecie, dobrych praktyk w tej dziedzinie oraz funkcjonalnych mierników uwzględniających specyfikę tego obszaru.

W tym roku podczas paneli eksperckich będziemy starać się odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób inwestowanie w systemy opieki zdrowotnej wpływa na wyniki gospodarcze innych sektorów i jest niezbędnym elementem dla stabilnej i dobrze funkcjonującej gospodarki na poziomie lokalnym i krajowym. Porozmawiamy z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz z ekspertami systemowymi na temat znaczenia analiz ekonomicznych dla poprawy systemu ochrony zdrowia.

Kommentarer


bottom of page